Oldtimer Bohemia Rally 2018 již eviduje více jak 60 přihlášených posádek

Do konání Oldtimer Bohemia Rally 2018 v Mladé Boleslavi zbývá ještě více jak měsíc a pořadatelé již evidují zhruba 60 závazných přihlášek z tuzemska i zahraničí. „Kompletní seznam přihlášených posádek zveřejníme až po uzavření příjmu přihlášek“ řekl ředitel Oldtimer Bohemia Rally 2018  Mgr. Josef Macoun.  Zatím nejstarším přihlášeným vozem je Ford T z roku 1915, který bude řídit pan Jiří Pešán.

Centrem mezinárodně významného setkání automobilových veteránů bude Dům kultury Mladá Boleslav. Tu obsadí sídlo ředitelství, zde bude probíhat administrativní přejímka a v těsné blízkosti v ulici Dukelská bude probíhat technická přejímka. Na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi bude postavena startovní rampa, ze které se všichni historičtí krasavci vydají na trať všech tří dnů.

Oldtimer Bohemia Rally 2018 se jede od čtvrtka 7. června do soboty 9. června. Ve čtvrtek 7. 6. v 16:00 posádky odstartují do večerních ulic Mladé Boleslavi a nejbližšího okolí. V pátek  8. 6. v 8:30 vyrazí z Mladé Boleslavi do Litoměřic a odpoledne se do pořadatelského města vrátí. Sobotní putování (7. 6. – start 8:30) je naplánované do Hradce Králové, kde si závodníci a motory vozidel odpočinou na Velkém náměstí. Ten samý den se rally vrátí do Mladé Boleslavi a vyvrcholí večerním slavnostním vyhlášením výsledků s předáním cen.

Generálním partnerem akce je ŠKODA AUTO.

Comments are closed