Oldtimer Bohemia Rally 2020 zná již svůj termín

Na základě žádosti KHV Mladá Boleslav a hodnocení kvality rally mezinárodním komisařem 10. ročníku Oldtimer Bohemia Rally 2019 odsouhlasila mezinárodní federace FIVA licenci Mladé Boleslavi i pro rok 2020.

Naši rally, jíž byla udělena licence IR 17/2020, připravuje Klub historických vozidel Mladá Boleslav, a to v termínu 4. – 6. června 2020.

Již nyní připravuje tým organizátorů základní koncept celé rally. Soutěž opět proběhne v několika etapách. První etapa, tzv. Mladoboleslavská, se pojede 4. 6. 2020 v pozdních odpoledních hodinách. Páteční a sobotní etapy (5. – 6. 6. 2020) jsou v přípravě, rozhodování a projednávání s partnery, kde budou jejich přestávky. Centrem rally se opět stane Kulturní dům Mladá Boleslav

Organizátoři připravují soutěž pro přibližně 80 posádek v několika kategoriích, pro vozidla vyrobená do roku 1990. Rally bude přístupná pouze pro vozidla, která mají FIVA identifikaci, což je podmínkou pro účast na podnicích Mistrovství světa historických vozidel. Klub historických vozidel je ochoten poradit a pro zájemce tuto identifikaci zajistit, pokud ji majitel vozu dosud nemá. Rally bude i v letošním roce zařazená také do Poháru historických vozidel AVCC AČR.

Přípravný tým bude občany a zájemce průběžně informovat o průběhu příprav celé akce na svých internetových stránkách www.obr-mb.cz i v denním tisku.

Comments are closed