Základní informace Oldtimer Bohemia Rally 2010 – FIVA A

Rally se uskuteční ve dnech 26.8.-29.8.2010. Téměř 300 km dlouhá trať rally je rozdělena do 4 dnů. První etapa 26.8.2010 je velice krátká je situována do města Mladá Boleslav ve večerních hodinách. Pravidla rally a trať jsou v souladu s řády FIVA. Starty a cíle jednotlivých etap jsou v Mladé Boleslavi.

Rally je připravena pro maximálně 80 vozidel a z toho přibližně 10 motocyklů. Pojede se v kategoriích A až G (dle FIVA). Při velkém počtu zájemců, bude dána přednost vozidlům roku výroby do 1945.

Každé vozidlo musí mít vystavenu Identifikační kartu (t.zv. ID kartu) bez této karty nemůže vozidlo startovat v rally zařazené do FIVA. Každé vozidlo musí být řádně připraveno pro soutěžní jízdu a pojištěno pro jízdu v normálním silničním provozu. Posádky musí dodržovat pravidla silničního provozu na komunikacích v České republice.

Při administrativní přejímce (26.8.2010) se musí řidič vozidla prokázat platným řidičským oprávněním pro příslušnou kategorii, ve které rally bude absolvovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>