Stručný program rally

Čtvrtek 26.8.2010

V průběhu dne vozidla projdou technickou a administrativní přejímkou. Odpoledne bude provedeno oficiální zahájení Oldtimer Bohemia Rally 2010-FIVA A v Mladé Boleslavi. Večer budou posádky startovat do 1. etapy (cca 25 km), která povede městem Mladá Boleslav a okolí. Start bude proveden v Mladé Boleslavi. Etapa povede zajímavými místy města a okolí. Večer bude pro posádky připraven kulturní program.

Pátek 27.8.2010

Start 2.etapy (cca 90 km) bude v Mladé Boleslavi a přestávka bude na zámku v Loučeni. Start 3.etapy (cca 40 km) bude na zámku v Loučeni a cíl bude opět v Mladé Boleslavi. Volný večer pro účastníky.

 

Sobota 28.8.2010

Start 4.etapy (cca 50 km) bude v Mladé Boleslavi, kde bude možné vidět všechna startující vozidla, kdy budou startovat v 1minutových intervalech. Jistě bude středem pozornosti návštěvníků a medií, kteří si budou chtít prohlédnou všechna zúčastněná vozidla. Bude startovat směrem od MB do oblasti Českého ráje a povede malebnou krajinou Čech – přestávka bude na náměstí v Jičíně. Start 5.etapy (cca 45 km) bude v Jíčíně a cíl etapy bude v MB. V pozdních odpoledních hodinách bude provedeno vyhlášení vítězů a předání cen v Mladé Boleslavi a poté slavnostní Galavečer a ukončení Oldtimer Bohemia Rally 2010 – FIVA A.

Neděle 29.8.2010

Pro zájemce bude uskutečněna prohlídka města MB. Postupný odjezd posádek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>