Na Karmeli a Českobratrském náměstí bude tři dny omezená doprava

Setkání majitelů a obdivovatelů automobilových veteránů v Mladé Boleslavi ve dnech                26.-28. srpna 2010 si vyžádá drobné omezení dopravy v lokalitách Českobratrského náměstí a Na Karmeli.

Vzdělávací centrum automobilky Škoda Auto Na Karmeli bude organizačním centrem Oldtimer Bohemia Rally 2010. Tady bude ředitelství, registrační místo pro závodníky, informační zázemí pro účastníky i žurnalisty a nezbytné sociální zázemí pro pořadatele a účastníky.

V bezprostředním sousedství Vzdělávacího centra budou mít možnost parkování pouze auta organizačního výboru. Dalším místem vyhrazeným pro VIP vozy bude i parkoviště na jižním rohu křižovatky ulic Klaudiánovy a Jaselské.

Zcela uzavřené pro běžný dopravní provoz budou ulice Na Karmeli (příjezd účastníků rally ke startu), Českobratrské náměstí s ulicí Klaudiánovou (odjezd účastníků od startu na soutěžní trasu). Startovací rampu pořadatelé Oldtimer Bohemia Rally 2010 umístili bezprostředně u Vzdělávacího centra na spojnici ulic Na Karmeli a Klaudiánova.

Do prostoru startu budou mít pochopitelně přístup diváci, ovšem jenom pěšky a nikoliv auty. Pořadatelé vyzývají všechny zájemce o automobilové veterány, aby dbali rad a příkazů pořadatelů s vědomím, že opatrnosti není nikdy dost.

Comments are closed