Přípravy jsou v plném proudu

Organizační štáb Oldtimer Bohemia Rally 2011 začal pracovat téměř bezprostředně po skončení a vyhodnocení předchozího ročníku, čili Oldtimer Bohemia Rally 2010.

Pochopitelně všechny dobré zkušenosti v letošním ročníku využije. Především administrativní zázemí najdou účastníci rally opět ve Vzdělávacím centru Na Karmeli, stejně tak i vyhrazená místa pro veteránská auta na nedalekém parkovišti.

Pro veřejnost hlavní změna nastane v přemístění startovací rampy a s tím související volné prohlídky zúčastněných klenotů na čtyřech kolech z Českobratrského náměstí, kde se startovalo vloni, na zrekonstruované Staroměstské náměstí.

Hlavním městem Oldtimer Bohemia Rally 2011 zůstává Mladá Boleslav. Ovšem trasy jednotlivých etap a tím pádem i cílová místa jsou jiná, než v roce 2010. Automobily navštíví severočeskou metropoli Liberec, renesanční zámek Sychrov a hlavní město České republiky Prahu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>