Tři sta kilometrů v pěti etapách

Celkových tři sta kilometrů Oldtimer Bohemia Rally 2011 – FIVA A, která se jede v okolí Mladé Boleslavi ve dnech 1.-3. září, pořadatelé rozdělili do pěti etap. Jejich starty a cíle jsou v Mladé Boleslavi, Liberci a Praze.

Rally je připravená pro maximální počet 80 vozidel. Pojede se v kategoriích A až G dle FIVA. Při velkém počtu zájemců pořadatelé dají přednost vozidlům vyrobeným před rokem 1945.

Pravidla rally a trať jsou v souladu s řády FIVA.

Každé vozidlo musí mít vystavenu Identifikační kartu (tzv. ID kartu), bez níž nemůže vozidlo startovat v rally zařazené do FIVA, musí být řádně připraveno pro soutěžní jízdu a pojištěno pro jízdu v normálním silničním provozu. Posádky musí dodržovat pravidla silničního provozu platných na komunikacích České republiky. Při administrativní přejímce (1. září 2011 v Mladé Boleslavi) se musí řidič vozidla prokázat platným řidičským oprávněním pro příslušnou kategorii, ve které rally bude absolvovat.

Oldtimer Bohemia Rally 2011 – FIVA A zahrnuje: mezinárodní rally historických vozidel, soutěž elegance (Concours d´Ếlếgance), doprovodný společenský a kulturní program.

STRUČNÝ PROGRAM RALLY

Čtvrtek 1. září 2011

V průběhu dne technická a administrativní přejímka vozidel. Odpoledne oficiální zahájení Oldtimer Bohemia Rally 2011-FIVA A v Mladé Boleslavi. Večer první etapa (cca 40 km) ulicemi Mladé Boleslavi a bezprostředním okolím.

Pátek 2. září 2011

Dopoledne druhá etapa (cca 100 km) z Mladé Boleslavi do Liberce. Odpoledne třetí etapa (cca 40 km) z Liberce do Mladé Boleslavi s plánovanou přestávkou na zámku Sychrov. Večer kulturní program v Mladé Boleslavi.

Sobota 3. září 2011

Dopoledne čtvrtá etapa (cca 70 km) z Mladé Boleslavi do Prahy. Odpoledne pátá etapa (cca 65 km) z Prahy do Mladé Boleslavi. V pozdních odpoledních hodinách vyhlášení vítězů a předání cen a potom slavnostní večer s oficiálním ukončením Oldtimer Bohemia Rally 2011 –FIVA A v areálu vzdělávacího centra Na Karmeli v Mladé Boleslavi.

Neděle 4. září 2011

Pro zájemce pořadatelé rally uskuteční prohlídku města Mladá Boleslav. V průběhu dne se účastníci postupně podle vlastního uvážení rozjedou domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>