Přípravný výbor rally byl na Petříně

Organizační štáb Oldtimer Bohemia Rally 2011 se scházel k pravidelným jednáním výhradně v interiéru mladoboleslavského Vzdělávacího centra Na Karmeli. Platilo to do konce letošního března.

Od dubna se členové štábu budou scházet na výjezdních zasedáních. „Postupně tak míníme poznat všechna důležitá místa trasy letošní rally,“ uvedl sportovní ředitel Oldtimer Bohemia Rally 2011 Ladislav Pakosta.

První výjezdní zasedání přípravného štábu Oldtimer Bohemia Rally 2011 se uskutečnilo v Praze pod petřínskou věží. Konkrétně v suterénu petřínské věže, v prostoru Národního technického muzea obklopeni vzácnými a humornými exponáty ze života a díla Járy Cimrmana, českého génia, který se neproslavil.

Nejdůležitější složkou jednání organizačního štábu byla prohlídka prostorů a debata o logistickém zabezpečení včetně parkování soutěžících i doprovodných vozů na Petříně, kde se posádky zdrží přibližně dvě hodiny mezi cílem čtvrté a startem páté etapy v poslední den programu Oldtimer Bohemia Rally 2011, čili v sobotu 3.září.

Hodně času petřínského jednání zabrala také diskuse o zabezpečení občerstvení pro účastníky, doprovod a hosty rally na všech místech, kde budou starty a cíle jednotlivých etap. To znamená v Mladé Boleslavi, u obchodního centra Nisa v Liberci, na Petříně v Praze a v areálu zámku Sychrov. Z toho vyplývá důležitá jistota, že hlady ani žízní strádat nebudou.

Dalšími místy jednání organizačního štábu budou zámek Sychrov a obchodní centrum Nisa v Liberci. Uskuteční se ještě v dubnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>