Škoda Auto podporuje Oldtimer Bohemia Rally 2011

Hlavním partnerem pořadatelů Oldtimer Bohemia Rally 2011 je mladoboleslavská automobilka Škoda Auto,a.s., což je velmi důležité pro spolehlivé zabezpečení všech úkolů a požadavků vyplývajících z nároků FIVA pro akce nejprestižnější mezinárodní kategorie A.

„Můžu potvrdit, že akci máme finančně zabezpečenou,“ prohlásil Josef Macoun už v polovině června, čili více než dva měsíce před startem Oldtimer Bohemia Rally 2011. Rozhodujícím momentem pro toto prohlášení byla dohoda s místní automobilkou Škoda Auto. Potvrdila zájem o spolupráci. To je bezesporu důležitá informace, neboť veřejnost si automobilový sport spojuje s městem Mladá Boleslav i s firmou Škoda Auto zcela automaticky.

S pořadateli Oldtimer Bohemia Rally 2011 dále budou spolupracovat pražská bezpečnostní agentura ABL, mladoboleslavské Vzdělávací centrum Na Karmeli, liberecké obchodní centrum Nisa, celostátní obchodní společnost Auto Kelly, vratislavický pivovar Konrád, střední odborné učiliště Horky nad Jizerou a řada dalších obchodních partnerů, s nimiž se podmínky a rozsah spolupráce dolaďují.

Startovní a cílová místa jednotlivých etap jsou již jasná, ale kudy účastníci Oldtimer Bohemia Rally 2011 pojedou? „Trať je komplet hotová,“ řekl Václav Zbudil, jenž je zodpovědnou osobou za vybrání trasy. Konkrétní však není on ani nikdo jiný z organizačního štábu. „Pro veřejnost i účastníky rally je trasa zatím tajná,“ dodal sportovní ředitel Oldtimer Bohemia Rally 2011 Ladislav Pakosta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>