Elegantní manželé v tatrovce

Všichni účastníci byli nadšení z krajiny, kterou v pátečních etapách projížděli, a současně i ze slunečného počasí. „Už před rokem jsme s dostatečným předstihem poslali nahoru objednávku,“ tvrdil se smíchem ředitel Oldtimer Bohemia Rally Josef Macoun.

Především majitelé vozidel se stahovacími střechami a také motorkáři si jízdu pod blankytnou oblohou pochvalovali. Všichni účastníci Oldtiem Bohemia Rally 2011 projeli dlouhou cestu rozdělující sychrovský zámecký areál s lehkým zaprášením a potom se pyšně srovnali před hlavní zámeckou budovou. Tam neunikli pozornosti lidí, kteří na Sychrov zavítali.

Každé auto je něčím zajímavé a při parkování v areálu zámku Sychrov, i později na parkovišti libereckého obchodního centra Nisa vzbuzovalo zaslouženou pozornost. O tu měli dvojnásobně postaráno hlavně posádky přihlášené do Concours d´Elegance čili soutěže elegance. Mezi favority jistě patří manželská posádka tatrovky z roku 1929. „Oblečení z toho roku není a my také ne,“ smál se řidič Tomáš Malan a ochotně s partnerkou před vozem zapózovali. On v černém fraku a buřince, ona v elegantním bílém kostýmu. Ovšem dříve, než řidič a majitel tatrovky svolil k fotografování, provedl nezbytnou údržbu na motoru.

Comments are closed