Základní informace 2017

Rally se uskuteční ve dnech 8 .6. –  10 .6. 2017. Přibližně 500 km dlouhá trať je rozdělena do 3 dnů. První etapa, která se pojede  9.  6. 2017, je situována do města Mladá Boleslav a jeho okolí v pozdních odpoledních hodinách. Pravidla rally a trať jsou v souladu s řády FIVA. Starty a cíle jednotlivých etap jsou v Mladé Boleslavi.

Rally je připravena pro maximálně 80 vozidel, z toho přibližně 10 motocyklů. Pojede se v kategoriích (dle FIVA). Při velkém počtu zájemců bude dána přednost vozidlům do roku výroby 1945. Každé vozidlo musí mít vystavenu Identifikační kartu (tzv. ID kartu). Bez této karty nemůže vůz startovat v rally zařazené do FIVA.Bude vypsána i kategorie Non Fiva. Každé vozidlo musí být řádně připraveno pro soutěžní jízdu a pojištěno pro jízdu v normálním silničním provozu. Posádky musí dodržovat pravidla silničního provozu na komunikacích v České republice.

Při administrativní přejímce se musí řidič vozidla prokázat platným řidičským oprávněním pro příslušnou kategorii, v níž bude soutěž absolvovat a pojistkou.